rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

ZAINWESTUJ W MIKRO LOFT W GARNIZONIE

Mikro lofty to lokale użytkowe ulokowane w odrestaurowanym budynku zabytkowym przy ul. Słowackiego 13, w prestiżowym otoczeniu Garnizonu Kultury. Wszystkie lokale w ofercie są wykończone, umeblowane i gotowe do odbioru, dzięki czemu można z nich korzystać od razu po odbiorze. Dostępne są metraże od 10 do 24 mkw. - każdy z nich obejmuje stanowisko do pracy, łazienkę, aneks kuchenny z AGD oraz miejsce do spania. Cechą wyróżniającą mikro lofty jest ponadstandardowa wysokość - wykorzystana w części z lokali na funkcjonalną antresolę.

Mikro loft to funkcjonalna przestrzeń, zaprojektowana z myślą o potrzebach wynajmu krótko- i długoterminowego. Kompaktowa nieruchomość i zawarte w niej udogodnienia, a także doskonała lokalizacja w gdańskim Garnizonie łączą w sobie wartości wysoce pożądane przez studentów oraz młodych ludzi, którzy wchodzą w dorosłe życie i rozpoczynają karierę zawodową. 

Inwestycja w nieruchomość w Garnizonie to w obliczu zachodzących zjawisk gospodarczych jedna z nielicznych niezawodnych form ochrony kapitału przed działaniem wysokiej i rosnącej inflacji. Wobec relatywnie niskiej ceny zakupu i kosztów eksploatacji, uzyskać można atrakcyjną stopę zwrotu przy jednoczesnym wzroście wartości nieruchomości w czasie.