rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

Firma Servivon wprowadzi się do GATO

2021-04-29

W drugim kwartale br. powitamy w Garnizonie nowego Najemcę. Firma Sevivon, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych, wprowadzi się do nowoczesnej przestrzeni biurowca GATO. więcej »

Firma Servivon wprowadzi się do GATO

2021-04-29

W drugim kwartale br. powitamy w Garnizonie nowego Najemcę. Firma Sevivon, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych, wprowadzi się do nowoczesnej przestrzeni biurowca GATO.

Nowy najemca zajmie powierzchnię biurową liczącą ponad 500 m2. O wyborze Garnizonu przez firmę Sevivon zdecydowała nie tylko wygodna przestrzeń biurowa nowego biurowca, ale całość konceptu jaka kryje się pod nazwą Garnizon, w tym zaplecze kulturowe i gastronomiczne, postrzegane przez Najemcę jako dodatkowy atut dla jego pracowników.
Za poszukiwania nowej przestrzeni biurowej i negocjację warunków umowy odpowiedzialna była firma Querco Property. 

Więcej dowiesz się z artykułu na www.propertynews.pl 

Realizacja II kwartału zakończona

2021-01-21

Na przełomie roku zakończyliśmy w Garnizonie realizację zabudowy kwartału II. To w sumie 10 kamienic zlokalizowanych w kwartale ulic: Chrzanowskiego, Stachury, Hemara i Leśmiana, liczących blisko 450 mieszkań. Większość lokali jest już sprzedana. więcej »

Realizacja II kwartału zakończona

2021-01-21

Na przełomie roku zakończyliśmy w Garnizonie realizację zabudowy kwartału II. To w sumie 10 kamienic zlokalizowanych w kwartale ulic: Chrzanowskiego, Stachury, Hemara i Leśmiana, liczących blisko 450 mieszkań. Większość lokali jest już sprzedana.

Wkrótce nowe lofty i apartamenty będą wydawane nabywcom, a równolegle na poziomie parteru zaczną zapełniać się lokale usługowe. Pod świeżo ukończoną częścią kwartału II zostanie oddana do użytku dwupoziomowa hala garażowa, w której na poziomie -1 funkcjonować będzie ogólnodostępny parking rotacyjny na ponad 100 miejsc.
Projekt architektoniczny zabudowy kwartału II powstał w Pracowni Projektowej Grupy Inwestycyjnej Hossa, podobnie jak większość projektów wnętrz. Wyjątkiem są trzy kamienice, dla których aranżacje części wspólnych stworzyła mgr inż. arch. Dominika Dziewanowska.

 

 

Jesienne wydanie „Garnizonu”

2020-11-10

Drugi numer magazynu oryginalnego „Garnizon” trafił do dystrybucji. więcej »

Jesienne wydanie „Garnizonu”

2020-11-10

Drugi numer magazynu oryginalnego „Garnizon” trafił do dystrybucji.

Poznajemy w nim Magdę i Mikołaja Batorów, twórców popularnej Zakwasowni, podpowiadamy, jak nie oddalając się zbytnio od domu umilić sobie jesienne dni w Garnizonie, opisujemy też, jak powstaje piwo z Browaru Vrest, pokazujemy wreszcie, z jak urokliwego zakątku świata sprowadzane są produkty na półki Składu Wina i Lawendy.

W stałych cyklach dotyczących Wrzeszcza Jarosław Wasielewski zgłębia temat renesansu neonów, które po upływie ponad pół wieku znów są w modzie, razem z Janem Danilukiem wybierzemy się także w nostalgiczną podróż po dawnych kinach, które działały na obszarze i w okolicach dzisiejszego Garnizonu.

W naszym kąciku literackim gościmy Dorotę Karaś, która opowiada o mniej i bardziej znanych zakątkach Wrzeszcza, które odkrywała podczas pracy nad wydaną w tym roku głośną biografią Anny Walentynowicz.

W jesiennym numerze znalazło się też miejsce na użyteczne informacje dla codziennych bywalców i użytkowników Garnizonu – rozpiska parkingowa oraz lista wszystkich lokali usługowych wraz z mapką.

Darmowe egzemplarze można pobierać w recepcji biurowca Gamma przy ul. Norwida. Wersja elektroniczna dostępna jest na stronie Garnizon.pl.