rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

Letni numer magazynu "Garnizon"

2022-07-18

Siódmy numer magazynu „Garnizon” (Lato 2022) jest już dostępny. więcej »

Letni numer magazynu "Garnizon"

2022-07-18

Siódmy numer magazynu „Garnizon” (Lato 2022) jest już dostępny.

W najnowszym wydaniu dominują klimaty #DolceVita i #SummerTime, a zatem:
- poznajemy historię maestro Krzysztofa Ilnickiego, współtwórcy UMAM - Cukiernia Gdańska,
- specjaliści od lodów z Latto Gelato opowiadają nam o swojej filozofii i technologii tworzenia pyszności na zimno,
- Martyna Czechowska z salonu Fix your skin radzi, jak bezpiecznie i skutecznie się opalać,
- Jakub Gawron, piwowar z Browar Vrest, dorzuca swoje trzy grosze (i dwa słowa) o jednym z najlepszych napitków na gorące lato. 
Poznajemy też pierwszą w Garnizonie szkołę podstawową, która od września ruszy pod szyldem Mental Arts, a także inaugurujemy zupełnie nowy cykl dla gadżeciarzy i trendsetterów!
A to jeszcze nie wszystko… Zapraszamy do łapania bezpłatnych egzemplarzy!
E-wydanie jak zwykle zamieszczone jest na stronie garnizon.pl.

Hossa z tytułem Mecenasa Kultury Gdańska

2022-05-23

Grupa Inwestycyjna Hossa została uhonorowana tytułem „Mecenasa Kultury Gdańska 2021” w ramach corocznych Nagród Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury „Splendor Gedanensis”. Wyróżnienie zostało przyznane deweloperowi m.in. za wydarzenie, które miało miejsce w Garnizonie. więcej »

Hossa z tytułem Mecenasa Kultury Gdańska

2022-05-23

Grupa Inwestycyjna Hossa została uhonorowana tytułem „Mecenasa Kultury Gdańska 2021” w ramach corocznych Nagród Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury „Splendor Gedanensis”. Wyróżnienie zostało przyznane deweloperowi m.in. za wydarzenie, które miało miejsce w Garnizonie.

Splendor Gedanensis” to najstarsze i najważniejsze gdańskie nagrody w dziedzinie kultury. Wręczane są co roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury.

Tytuł Mecenasa Kultury Gdańska 2021 został przyznany Grupie Inwestycyjnej Hossa za działalność na rzecz rozwoju kulturalnego Wrzeszcza i popularyzacji historii dzielnicy poprzez współorganizację jesiennego Weekendu Architektury Wrzeszcza oraz wsparcie wydania „Przewodnika architektonicznego po Wrzeszczu”. Przy obu tych inicjatywach Hossa sprzymierzyła siły z Fundacją Palma.

Nowe apartamenty w Garnizonie trafiły do sprzedaży

2022-04-26

Do sprzedaży weszła bogata oferta mieszkań nowego kwartału zabudowy w Garnizonie. więcej »

Nowe apartamenty w Garnizonie trafiły do sprzedaży

2022-04-26

Do sprzedaży weszła bogata oferta mieszkań nowego kwartału zabudowy w Garnizonie.

Szósty kwartał, bo o nim mowa, powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie parkowych przestrzeni Garnizonu Kultury oraz istniejącej zabudowy kwartałów II i VII.  W tej prestiżowej lokalizacji, pod adresami Leśmiana 8, 10, 12 oraz Hemara 4, powstaną cztery kamienice mieszkalne z lokalami o zróżnicowanych powierzchniach: od 30-metrowych studio po apartamenty liczące 137 mkw. Co istotne, część mieszkań znajdujących się na różnych kondygnacjach, począwszy od pierwszego po ostatnie piętro, będzie dysponowała tarasami, co w śródmiejskiej zabudowie jest rzadkością. Pozostałe mieszkania wyposażone będą w balkony lub loggie.

Podobnie jak w pozostałych kamienicach Garnizonu, tak i tu poziom parteru przeznaczony zostanie na lokale usługowo-handlowe na wynajem, zaś pod zabudową powstanie dwupoziomowa hala garażowa. Mieszkania szóstego kwartału będą gotowe do odbioru w marcu 2025 roku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży Hossy w celu poznania szczegółów oferty.

Szósty numer magazynu „Garnizon”

2022-04-11

Zielony niczym nowalijka i świeży niczym wiosenny zefirek – ukazał się właśnie szósty numer magazynu „Garnizon”! więcej »

Szósty numer magazynu „Garnizon”

2022-04-11

Zielony niczym nowalijka i świeży niczym wiosenny zefirek – ukazał się właśnie szósty numer magazynu „Garnizon”!

W najnowszym wydaniu m.in.:  

- rozmawiamy z Aleksandrem Ziemniewiczem, Damianem Olszewskim i Jakubem Szymańskim, przedsiębiorczym tercetem twórców Gdańskiego Bazaru Natury,

- poznajemy pikantne szczegóły drogi artystycznej kultowego zespołu Skunk Anansie, który już w maju wystąpi na scenie Starego Maneżu,

- udajemy się w literacką podróż śladami wielkiego Brunona Schulza i jego wielkiej, niespełnionej miłości.

W „szóstce” nie zabraknie również znanych już cyklów o Garnizonie i Wrzeszczu, a także najnowszych informacji i plotek o zmianach w naszej dzielnicy.

Bezpłatne egzemplarze szóstego numeru dostępne są w lokalach usługowych i biurowcach Garnizonu, a także we wspólnotach mieszkaniowych. E-wydanie można pobrać na stronie https://www.garnizon.pl/.../magazyn-oryginalny-garnizon.html

Zapraszamy do lektury!