rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

Firma Servivon wprowadzi się do GATO

2021-04-29

W drugim kwartale br. powitamy w Garnizonie nowego Najemcę. Firma Sevivon, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych, wprowadzi się do nowoczesnej przestrzeni biurowca GATO. więcej »

Firma Servivon wprowadzi się do GATO

2021-04-29

W drugim kwartale br. powitamy w Garnizonie nowego Najemcę. Firma Sevivon, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych, wprowadzi się do nowoczesnej przestrzeni biurowca GATO.

Nowy najemca zajmie powierzchnię biurową liczącą ponad 500 m2. O wyborze Garnizonu przez firmę Sevivon zdecydowała nie tylko wygodna przestrzeń biurowa nowego biurowca, ale całość konceptu jaka kryje się pod nazwą Garnizon, w tym zaplecze kulturowe i gastronomiczne, postrzegane przez Najemcę jako dodatkowy atut dla jego pracowników.
Za poszukiwania nowej przestrzeni biurowej i negocjację warunków umowy odpowiedzialna była firma Querco Property. 

Więcej dowiesz się z artykułu na www.propertynews.pl 

Realizacja II kwartału zakończona

2021-01-21

Na przełomie roku zakończyliśmy w Garnizonie realizację zabudowy kwartału II. To w sumie 10 kamienic zlokalizowanych w kwartale ulic: Chrzanowskiego, Stachury, Hemara i Leśmiana, liczących blisko 450 mieszkań. Większość lokali jest już sprzedana. więcej »

Realizacja II kwartału zakończona

2021-01-21

Na przełomie roku zakończyliśmy w Garnizonie realizację zabudowy kwartału II. To w sumie 10 kamienic zlokalizowanych w kwartale ulic: Chrzanowskiego, Stachury, Hemara i Leśmiana, liczących blisko 450 mieszkań. Większość lokali jest już sprzedana.

Wkrótce nowe lofty i apartamenty będą wydawane nabywcom, a równolegle na poziomie parteru zaczną zapełniać się lokale usługowe. Pod świeżo ukończoną częścią kwartału II zostanie oddana do użytku dwupoziomowa hala garażowa, w której na poziomie -1 funkcjonować będzie ogólnodostępny parking rotacyjny na ponad 100 miejsc.
Projekt architektoniczny zabudowy kwartału II powstał w Pracowni Projektowej Grupy Inwestycyjnej Hossa, podobnie jak większość projektów wnętrz. Wyjątkiem są trzy kamienice, dla których aranżacje części wspólnych stworzyła mgr inż. arch. Dominika Dziewanowska.