rotate resize rss facebook2 cross angle-down
Newsletter

Trzeci numer magazynu "Garnizon"

2021-07-07

Trzeci numer magazynu „Garnizon” jest już dostępny! więcej »

Trzeci numer magazynu "Garnizon"

2021-07-07

Trzeci numer magazynu „Garnizon” jest już dostępny!

W najnowszej odsłonie Czytelnicy znajdą kilka niespodzianek i nowości, w tym kupony promocyjne od nowych usługodawców Garnizonu. Niewątpliwym mocnym punktem wydania jest też opowiadanie Janusza Leona Wiśniewskiego w ramach cyklu „Literacki Garnizon”. Autor słynnej „S@motności w sieci” stworzył swoją specjalność, czyli pełnokrwisty romans, niepozbawiony wrzeszczańsko-garnizonowych akcentów.

W trzecim numerze także m.in. nowy cykl „Gwiazdy w Garnizonie”, a w nim sylwetka Marianne Faithfull, jednej z najbarwniejszych muzycznych postaci, jakie wystąpiły w Starym Maneżu. Nie brakuje też cyklów znanych z poprzednich dwóch numerów.

Bezpłatne egzemplarze magazynu są dystrybuowane w lokalach usługowych i biurowcach na terenie Garnizonu. Elektroniczne wydanie magazynu dostępne jest na stronie garnizon.pl w zakładce Strefa Użytkownika. Zachęcamy do lektury!

Firma Sevivon wprowadzi się do GATO

2021-04-29

W drugim kwartale br. powitamy w Garnizonie nowego Najemcę. Firma Sevivon, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych, wprowadzi się do nowoczesnej przestrzeni biurowca GATO. więcej »

Firma Sevivon wprowadzi się do GATO

2021-04-29

W drugim kwartale br. powitamy w Garnizonie nowego Najemcę. Firma Sevivon, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych, wprowadzi się do nowoczesnej przestrzeni biurowca GATO.

Nowy najemca zajmie powierzchnię biurową liczącą ponad 500 mkw. O wyborze Garnizonu przez firmę Sevivon zdecydowała nie tylko wygodna przestrzeń biurowa nowego biurowca, ale całość konceptu, jaka kryje się pod nazwą Garnizon, w tym zaplecze kulturowe i gastronomiczne, postrzegane przez Najemcę jako dodatkowy atut dla jego pracowników.
Za poszukiwania nowej przestrzeni biurowej i negocjację warunków umowy odpowiedzialna była firma Querco Property. 

Więcej dowiesz się z artykułu na www.propertynews.pl